Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

“Кохання в Сент-Міклоші”: у селищі Чинадієво на Закарпатті відбудеться 4-й флористичний фестиваль

19.04.2019  /  0 Коментарів

У селищі Чинадієво на Закарпатті 4-5 травня відбудеться 4-й флористичний фестиваль “Кохання в Сент-Міклоші”.

Про це повідомляють  організатори – Асоціація українських флористів – на сторінці заходу в Facebook.

“Скоро, вже на початку травня, в розпал туристичного сезону, квіткові інсталяції заповнять кімнати (замку Сент-Міклош – ред.) ароматами та історіями. Відвідувачі з усієї України та сусідніх держав зможуть помилуватися заквітчаним замком та відчути надзвичайну атмосферу почуттів, пронесених крізь віки. Крім цього, долучитися можна буде і практично – всі три дні фестивалю нон-стоп проходитимуть майстер класи з флористики для дітей та дорослих”, – йдеться в повідомленні.

Вже четвертий рік поспіль команди кращих флористів України продемонструють свій талант та розкажуть мовою квітів про вічне – гармонію, кохання, добро. Очікується участь команд з Естонії, Польщі, Угорщини , Білорусі, Молдови. Працюватимуть над інсталяціями флористи з Києва, Дніпра, Харкова, Львова, Шепетівки, Одеси і Миколаєва.

Також зазначається, що цьогорічною “родзинкою” у програмі стануть справжня карета з конями, мототрайк з головою дракона, на яких можна буде покататися.  Доброю традицією фестивалю також є відтворення церемонії весілля в середньовічному стилі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Незважаючи на COVID окремі місцеві бюджети Закарпаття суттєво збільшили свої надходження

Read More →