Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

“Кірпічка” остаточно повертається до комунальної власності міста

20.08.2019  /  1 Коментар

Сьогодні Верховний Суд України за наслідками розгляду касаційної скарги ТОВ “Ужгород-маркет” прийняв рішення, котрим залишено без змін рішення першої та апеляційної інстанції, повідомили з юридичного відділу департаменту міського господарства Ужгородської міської ради.

Найвища судова інстанція розглянула касаційну скаргу товариства до Ужгородської міської ради на рішення Західного апеляційного господарського суду, який залишив у силі рішення Господарського суду Закарпатської області, яким було відмовлено орендарю у поновленні договору оренди зеленої частини з озером парку Перемоги, відомого в Ужгороді як “Кірпічка”.

Рішення оскарженню не підлягає, “Кірпічка” остаточно повертається до комунальної власності міста.

1 Comment

  1. Дідусь Іванович сказав:

    Необхідна декомунізація відносин власності, щоб приватна власність стала реальним першоджерелом усіх задіяних в економіці видів власності, як різних сукупностей приватних власностей. В економіці “нічиєї” власності без облікової балансової вартості не повинно бути. Тільки загальнонародна власність не має облікової вартості, але це не налає права розпоряджатися нею, як власністю місцевої влади. Залучення в економіку часток загальнонародної власності можливе тільки через приватизацію. Слід позбавлятися КОМУНИ в усьому, бо комунізму вже не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Сховав у підлокітнику: 57-річний іноземець намагався перевезти через закарпатський кордон набої (ФОТО)

Read More →