Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Аналітика  >  Новина

Керівництво Хустської райради нарешті оприлюднило свої зарплати

27.03.2019  /  0 Коментарів

 

Ще минулого місяця журналіст “Карпатського вісника” Станіслав Данко отримав відповідь на третій за ліком запит щодо розмірів з/п голови та заступника цього поважного органу місцевого самоврядування. Отож, ось вони – святая святих – заробітні плати керманича ради пана Іванча та його заступника пана Калинича за 2018 рік, яку вони собі двічі на рік подвоюють. Позаминулого року саме це, нагадуємо, стало причиною скандалу, адже подвоїли вони її в той час, коли працівники освіти району кілька місяців не отримували ні копійки гарантованої державою та бюджетним кодексом оплати.

Як бачимо з цифр, найбільше голову райради депутати “побалували” у грудні 2018, від чого пан Іванчо отримав заробітну плату в сумі більше 65 тисяч гривень. Цифри, звичайно, адекватні для відповідальної й ефективної управлінської ланки. Питання – наскільки ця ланка є ефективною в районі, який, за словами голови Хустської РДА Назарія Павлія, все ще залишається на 90 % дотаційним. В районі, де освітяни можуть по кілька місяців не отримувати з\п через колізії між чиновниками. В районі, в якому все ще залишаються школи із зовнішніми туалетами (тобто сараями з дирками в бетоні). А про дороги… а про дороги писати не будемо. Всі все знають, бачили й відчули.

Зрештою, оцінку такій щорічній фінансовій “самопомочі” та й взагалі діяльності ради давати виборцям – мешканцям району. Завдання журналістів полягало і полягає в тому, аби надавати важливі для такої оцінки дані.

І ще одне, не менш важливе… Під час отримання однієї інформації спливла інша. Виявляється сайт Хустської райради майже місяць не працював через те, що радою не було оплачено послуги підтримки в мережі Інтернет за 2018 рік. Ціна питання – 2400 грн. Натомість пізніше було оплачено розробку нового сайту в сумі 8400 грн. До речі, сайт повноцінно мав запрацювати з 28 лютого, проте й зараз вкладки з проектами рішень, рішеннями й регламентом не працюють. Напевно, у Хустській райраді доступ до цих даних вважають найменш суттєвим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Лебеді-шипуни все частіше обирають для гніздування Ужгород (ВІДЕО)

Read More →