Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Економіка  >  Новина

ІНВЕСТИЦІЇ В РОЗМІРІ 4 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ: ЯКА ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА АЕРОПОРТУ НА ЗАКАРПАТТІ

08.09.2020  /  0 Коментарів

Будівництво нового аеропорту на Закарпатті передбачає залучення інвестицій в розмірі до 4 млрд грн, при цьому злітно-посадкова смуга буде побудована за кошти держави, а термінал – на кошти приватного інвестора, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише Капітал

«На жаль, на сьогодні функціональні можливості єдиного діючого в регіоні аеропорту в Ужгороді обмежені в зв’язку зі складністю зльоту / посадки через територію Словаччини і неможливістю обслуговування літаків класу B737 / A320. Будівництво нового аеропорту передбачає: довжину злітно-посадкової смуги не менше 2,5 тис. М; можливість приймати літаки класу А320 / В737; пасажиропотік 200-300 тис. на рік з можливим збільшенням до 500-600 тис. », – написав він на своїй сторінці в Facebook.

За словами міністра, це дасть можливість відкрити напрямки до Києва, Дніпра, Харкова та Одеси, Польщі, Угорщини, Чехії, Італії та Іспанії, а також чартери в Туреччину і Єгипет.

Відомо, Кабінет міністрів України вніс зміну до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, включивши в неї аеропорт «Мукачево» та виключивши міжнародний аеропорт «Вінниця».

Згідно з ухваленим рішенням, на проектування та будівництво аеропорту планується виділити 30 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Податковий борг перед місцевими бюджетами Закарпатської області за 2020 рік зріс на 14%

Read More →