Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

Фільми закарпатського режисера показали під час Всеукраїнського тижня права

27.12.2018  /  0 Коментарів

Під час Всеукраїнського тижня права в приміщенні Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся кінопоказ мотивуючих фільмів про права людини В’ячеслава Бігуна за участі героїв стрічок.

Глядачі переглянули такі титуловані стрічки автора, як «Пенальті правосуддя», «Між пеклом і раєм» та «Як тебе не любити», а також «Сильні духом». Перші три створено за справами Європейського суду з права людини, де працював автор. Останній – про надлюдські випробування наших бранців Кремля, зокрема першого успішного звільненого політв’язня – Юрія Яценка. Він, як і Сергій Корецький («Як тебе не любити»), доповнили показ власними враженнями та відповіли на запитання глядачів. Присутніх зацікавили й додатки до фільмів – загальнодоступні матеріали фільмів.

Цікаво й те, що В’ячеслав Бігун вважається ініціатором Всеукраїнського тижня права, започаткованого в 2008 році за його керівництва Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Про це розповідає стрічка «Pro Bono 8», яку продемонстрували 10 грудня під час відкриття Всеукраїнського тижня права.

Київський показ – черговий для мотивуючих фільмів вченого-юриста. Раніше вони демонструвалися, серед інших, в Національному юридичному університеті ім. Я. Мудрого, Академії адвокатури України, Національному авіаційному університеті, Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова, Львівському національному університеті ім. І. Франка та Ужгородському національному університеті. Вони використовуються для вивчення юридичних дисциплін. Автор більше 500 публікацій та 20 фільмів, нагороджених майже 50 відзнаками, В. Бігун – чи не перший в Україні, хто професійно розвиває такий напрям, як «Право і кіно».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Знайшли туристку з Києва, яка загубилася в Карпатах

Read More →