Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Екс-голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю вручили в Угорщині державний орден “За заслуги”

23.10.2019  /  0 Коментарів

Як заявляє політик, за те, що свого часу не дав дестабілізувати ситуацію на Закарпатті за сценаріями ФСБ. Про це Москаль написав у Facebook.

“Мені вручили державну нагороду Угорщини – хрест “За заслуги”. Передбачаючи можливі питання, хочу розставити окремі крапки над “і”. Весь цей час (перебування на посаді голови Закарпатської ОДА, у 2015-2019 роках) обласна адміністрація, очолювана мною, робила все від нас залежне, щоб під час оборонної війни з росіянами не дати посварити нас з угорцями. Вважаю, що нам вдалося головне – не допустити й поламати російський сценарій дестабілізації Закарпаття, незалежно від того, подобалося це комусь, чи ні. І саме за це я сьогодні отримав нагороду від угорської держави”, – пояснив Москаль.

З його слів, ОДА постійно комунікувала (публічно та непублічно) з представниками угорськомовних організацій, українськими спецслужбами, державними та політичними діячами України й Угорщини з метою запобігти міжетнічному конфлікту.

“Часто ця робота проводилася всупереч позиції офіційного Києва, коли окремі міністри (яких, на щастя, вже нема в уряді) замість допомоги у вирішенні конфліктів, навпаки підкидали дрова у вогонь”, – написав Москаль.

Також він зауважив, що небезпека розхитування ситуації на Закарпатті ще не минула, і нагадав про акції, спрямовані на дестабілізацію ситуації за допомогою “угорського питання”. Зокрема, йдеться про стели з угорськими написами в Берегівському та Виноградівському районах про те, що це – угорська земля; підпали офісу Товариства угорської культури Закарпаття; марші націоналістів з-поза Закарпаття з вигуками “мадярів на ножі” тощо. Зі слів Москаля, усі ці акції – справа рук ФСБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Сховав у підлокітнику: 57-річний іноземець намагався перевезти через закарпатський кордон набої (ФОТО)

Read More →