Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

ДФС оголосила про початок мистецького конкурсу “Податкова абетка”

29.01.2019  /  0 Коментарів

Для участі в першому відбірковому етапі ІІ Всеукраїнського Мистецького конкурсу «Податкова абетка» для учнів 1-4 класів та «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» – для учнів 5-9 класів конкурсні роботи необхідно подати до Головного управління ДФС у Закарпатській області за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина,52 до 8 лютого 2019 року.

Мета конкурсу – популяризація податкової та митної грамотності, сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку.

Роботи учасників приймаються у форматі А2, А3, А4 за такими напрямами дитячої творчої  діяльності з податкової та митної тематики:

– образотворче мистецтво (малюнки);

– декоративно-прикладне мистецтво (аплікації, колажі, вишивки, батик, бісероплетіння, художня різьба, ліплення);

– комп’ютерна графіка.

Роботи можуть бути підготовлені до експонування (укомплектовані паспарту, підрамником, рамкою). Від одного учасника приймається не більше 3-х конкурсних робіт. Роботи, подані на конкурс, авторам не повертаються.

У конкурсі не беруть участь діти працівників Університету державної фіскальної служби України, територіальних органів ДФС, а також діти будь-яких інших осіб, які мають відношення до організації та/чи проведення конкурсу.

Фінальний етап конкурсу відбудеться на базі Національного університету Державної фіскальної служби України у березні 2019 року.

ДФС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Водій намагався вивезти 14-річну дівчину за підробленим документом через КПП “Тиса”

Read More →