Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Економіка  >  Новина

Бустурянське ЛМГ – серед найбільших платників податків у районі (ВІДЕО)

30.01.2019  /  1 Коментар

Зокрема, із загального прибутку, підприємство сплатило близько 40% у бюджети всіх рівнів. Якщо говорити мовою цифр, то сума становить майже 50 млн. грн.

Основною діяльністю підприємства є охорона лісу від незаконних рубок, пожеж, лісовідтворення та проведення інших заходів, повязаних із веденням лісового та мисливського господарства. В умовах відсутності державного фінансування економічна складова держлісгоспу повністю залежить від реалізації лісопродукції, яка в подальшому йде на потреби деревообробних підприємств та забезпечення дровами паливними населення. Враховуючи, що гірська місцевість Тячівщини не газифікована, основним джерелом опалення для населення є дрова.

Також Брустурянський лісомисливгосп забезпечує дровами паливними заклади соціальної та бюджетної сфери. Сьогодні на підприємстві працює 355 чоловік. Крім цього, близько 45 чоловік займається трудовою діяльністю на умовах цивільно-правових угод. Середня заробітна плата штатного працівника минулого року склала 11 тис. 220 грн., тим самим Брустурянське лісомисливське господарство зайняло лідируючі позиції по заробітній платі серед підприємств району.

Пресслужба ЗОУЛМГ

1 Comment

  1. […] Джерело: http://karpatvisnuk.com.ua/all-news/transkarpatia/busturyanske-lmg-sered-najbilshix-platnikiv-poda… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Водій намагався вивезти 14-річну дівчину за підробленим документом через КПП “Тиса”

Read More →