Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Бондаренко – “не свій” на Закарпатті: в Угорщині сумують за Москалем

15.11.2019  /  0 Коментарів

На засіданні комітету парламенту Угорщини з питань національної єдності міністр закордонних справ Петер Сійярто заявив, що в Україні продовжується тиск на закарпатську угорську меншину.

Зокрема він висловив жаль, що українські спецслужби почали переслідувати угорських стипендіатів “Програми Петефі”, які працюють на Закарпатті. Загалом для 8-х членів організації було скасовані дозволи на проживання і угорський уряд змушений був відкликати їх до Угорщини.

Сійярто додав, що у цьому випадку безпека молодих людей, які займаються просвітницькою та освітньою діяльністю, була поставлена під загрозу. Посол Угорщини в Києві незабаром має зустрітися з міністром освіти України щодо цього питання.

Згадав Сійрто і про “Фонд Егана”, додавши, що українська влада постійно переслідує отримувачів угорських грантів на Закарпатті.

Щодо нещодавно призначеного “губернатора” Закарпаття Ігоря Бондаренка, Сійрто зазначив, що на відміну від свого попередника, який був явно проугорським, новий голова обласної адміністрації веде зовсім іншу лінію. Він нагадав, що Геннадій Москаль неодноразово звертався до Угорщини по допомогу з багатьох питаннях,пише МН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

За минулі вихідні поліцейські зафіксували понад двадцять порушень карантинних вимог

Read More →