Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Безвідповідальність та халатне відношення: як Закарпатська ОДА бореться з пандемією коронавірусу

02.04.2020  /  0 Коментарів

Про це розповідає закарпатський депутат Віктор Русин.

Далі – пряма мова:

Я дуже багато чого бачив у своєму житті,але такого безвідповідального відношення до своїх обов‘язків керівництва ОДА бачу вперше.
Проводити брифінги та інформувати краян про перелік надходження захисного медичного майна з Київа,перетину кількості громадян кордону,пости на перевалах,обмеження під час карантину це пряма робота прес-служб органів та відомств,які відповідають за ці напрямки роботи.
17 березня обласною радою виділені чималі кошти по двом програмам для боротьби з вірусом,сьогодні уже 2 квітня,ні одного договору на закупівлю обладнання управлінням охорони здоров‘я не заключено ні на пересувні рентгени ні ШВЛ та захисні костюми.
Сьогодні в Україні комерційні структури з моменту заключення договорів на поставку медичного обладнання гарантують 31-45 днів,в область це може потрапити в середині травня,а ті що по 2 млн гр чезез чотири місяці,у нас же область економічно богата,чого нам мелочитись!!
Чому???
– після неодноразових нарад за участі депутатів облради бюрократичні чиновники не встигають,не хочуть,не вміють,я вже не знаю які слова їм говорити;
– керівники ОДА та оперативного штабу усунулися від контролю за використаннях коштів,вони обіжені,що я їм підриваю їх авторитет не правдивою інформацією в ФБ;
– а який контроль оперативного штабу по тестуванню громадян області побачили всі по позитивним тестам у 19 жителів Мукачево,через тиждень ми узнаємо,що не правильно відібрані аналізи та повторно їх треба відбирати,це як назвати??
– у 2012 році в Ужгороді була відкрита державна найсучасніша лабараторія,що там відсутні спеціалісти??
Я ще раз звертаюсь до голови обласної ради Михайло Рівіс прошу Вас повернути контроль за використанням обласних бюджетних коштів бюджетній комісії обласної ради,бо через пару місяців з такою роботою не буде ні грошей,ні обладнання,маса кримінальних справ від яких нікому легше не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Провину не визнає: поліція розшукала чоловіка, який вдарив ужгородку по голові

Read More →