Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

“Бах для всіх”: “Cantus” готує сюрприз (ВІДЕО)

22.03.2019  /  0 Коментарів

23 березня у Закарпатській обласної філармонії відбудеться виступ Академічного камерного хору “Кантус” з концертною програмою “Бах для всіх”. І хоча твори видатного композитора закарпатські музиканти виконують вже не вперше, кажуть до концерту готуються дуже наполегливо, репетируючи по 12 годин на добу.

Музиканти розповідають: попри щоденні виснажливі репетиції від музики Й. С. Баха відчувають тільки піднесення.

Художній керівник хору Кантус каже, щорічно до дня народження видатного композитора у найбільших містах світу люди долучаються до акції під назвою «Бах у метро», коли відбуваються масштабні концерти, присвячені митцю, а у  кав’ярнях звучить музика композитора у сучасній обробці.

Учасники академічного камерного хору також вирішили долучитися до руху, однак у трохи меншому форматі. Для глядачів учасники хору готують сюрприз. Геніальні твори Баха звучатимуть не тільки у їхньому виконанні. На концерт запросили відомих музикантів з різних куточків України та з-за кордону.

Як зізнається керівник камерного хору, Й.С.Бах – його улюблений композитор. Тож підготовку до майбутнього концерту навіть не вважає роботою, більше – відпочинком для душі.

Варто нагадати: концерт, або як його вже назвали музиканти хору, міні-фестиваль, присвячений творчості видатного німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха, відбудеться вже цієї суботи у Закарпатській обласної філармонії. Початок о 18:00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Водій намагався вивезти 14-річну дівчину за підробленим документом через КПП “Тиса”

Read More →