Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Економіка  >  Новина

Аудитслужба Закарпаття виявила фінансові порушення в одному з районних відділ освіти області

26.12.2018  /  0 Коментарів

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Іршавської РДА за період 01.08.2016 по 01.10.2018 виявили низку фінансових порушень (незаконних видатків), що призвели до втрат, на загальну суму 167,9 тис. грн.

Зокрема, під час ревізії встановлено, що через неперерахування до бюджету зайво нарахованої заробітної плати за час перебування працівників на лікарняному у грудні 2016 року та грудні 2017 року загальним фондом бюджету недоотримано понад 107 тис грн.

Крім того, установлено низку інших порушень, а саме: завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на 9,4 тис. грн, покриття за рахунок коштів загального фонду витрат спеціального фонду (без відновлення касових видатків)  – 40,02 тис. грн  та проведення інших витрат з оплати праці  через недотримання вимог законодавства – 8,2 тис.  грн.

За допущені порушення на відповідальних осіб об’єкта контролю складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення, ініційовано застосування фінансових санкцій.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи та місцеві органи влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Знайшли туристку з Києва, яка загубилася в Карпатах

Read More →