Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Андрій Андріїв привітав закарпатців в якості депутата Закарпатської ОДА (ФОТО)

11.01.2019  /  0 Коментарів

Цікавий курйоз стався напередодні різдвяно-новорічних свят.


Депутат Закарпатської обласної ради, по сумісництву – рідний брат міського голови Ужгорода, вирішив привітати потенційних виборців з Новим роком та Різдвом Христовим.

Відповідні вітальні слова рекламна агенція VAR розмістила на десятках білбордів обласного центру. Дотепним курйозом став підпис на рекламних щитах. Виявилося, що вітає закарпатців Андрій Андріїв – Депутат Закарпатської обласної державної адміністрації.

Закарпатська ОДА – це місцевий орган державної виконавчої влади, що входить до системи органів виконавчої влади України, представлений чиновниками різних рангів та здійснює виконавчу владу на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, тож депутатів там немає і бути не може апріорі.

Депутатський корпус до якого входить Андрій Андріїв представлено в Закарпатській обласній раді – органу місцевого самоврядування, діяльність якого ґрунтується на колективному вільному обговоренні й вирішенні питань, віднесених до її компетенції.

Нічого дивного в цьому немає – брат Богдана Андріїва являється ключовою фігурою в питаннях, які вирішує міськрада Ужгорода. Саме Андрій Андріїв збирає “на каву” неофіційні депутатські групи та вирішує долю проектів рішень, що виносяться на розгляд депутатів місцевої ради обласного центру.

Амбіції обласного обранця ростуть в геометричній прогресії, адже подейкують, що Андріїв Андрій чітко бачить себе Народним депутат Верховної ради України, обраним по 68-му мажоритарному округу (М.Ужгород, м.Чоп та Ужгородський район). Власне такі рекламні нагадування про своє існування і є частиною його передвиборчої програми.

Зважаючи на надмірну активність “cлуги народу”, не дивно, що команда Андрія Андріїва забула, який орган влади представляє брат міського голови. Тож містянам не потрібно переживати, якщо найближчим часом на білбордах міста з’явиться вітання Богдана Андрієва, скажімо, в якості “государя всія області”.

Примітно, що вся політична реклама братів Андрієвих розміщується на білбордах агенції “ВіпАвтоРеклама”, яка зареєстрована на матір та рідного брата радника міського голови Ростислава Приходько.

Сьогодні, окрім згадуваних мера та депутата обласної ради, на білбордах цього підприємства активно рекламується партія та постать відомого регіонала Вадима Новинського, що, також, не повинно викликати жодних непорозумінь, адже чинний міський голова – відомий екс-регіонал, який, за інформацією ЗМІ, під час “Революції гідності” фінансував ешелони місцевих тітушок на Антимайдан в Київ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Водій намагався вивезти 14-річну дівчину за підробленим документом через КПП “Тиса”

Read More →