Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

40-річний закарпатець помер від коронавірусної інфекції

13.05.2020  /  0 Коментарів

Стало відомо про 19 жертву коронавірусної інфекції. Чоловік із села Бронька Іршавського району помер цієї ночі в Обласному Центрі легеневих хвороб.

До медзакладу його було госпіталізовано вчора пообіді, до цього він перебував на лікуванні в Іршавській районній лікарні.

Головний лікар райлікарні Сергій Караслай повідомив, що 40-річний чоловік поступив до медзакладу ще минулого четверга у важкому стані. Відомо, що померлий упродовж місяця лікувався вдома.

Сергій Караслай директор КНП “Іршавська РЛ”: “Чоловік із Броньки із температурою 39 з важкою вірусною пневмонією. Госпіталізований в інфекційне відділення, були взяті зразки на ПЛР дослідження нажаль, вони виявилися позитивними. Комплекс лікування йшов по повній програмі, але стан чоловіка погіршувався. У вівторок зранку ми відправили його для подальшого лікування в Ужгород, але вночі нам подзвонили, що хворий помер.” – каже лікар.

Як пише Перший кабельний, за словами Василя Скрипа директра ОКТМО « Фтризіатрія»: ” Хворий поступив вчора каретою швидкої медичної допомоги з Іршавського району, до того місяць лікувався вдома. Він поступив у надзвичайно важкому стані і помер до доби перебуванні в стаціонарі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

МОЗ розробляє механізми навчання дітей з 1 вересня

Read More →