Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

На Закарпатті відбудеться Регіональна платформа з обговорення конституційних змін щодо місцевого самоврядування

26.02.2020  /  0 Коментарів

На Закарпатті відбудеться Регіональна платформа з обговорення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування та створення законодавства щодо передачі частини лісових фондів з державної у комунальну власність ОТГ.

Минулого тижня на засіданні Правління Асоціації міст України було схвалено Концепцію змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади, а також пропозиції до проєкту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади».

Саме тому Закарпатське регіональне відділення АМУ ініціює проведення Регіональної платформи для обговорення конституційних змін щодо місцевого самоврядування та впровадження засад нового адміністративно-територіального устрою за участю народних депутатів України, міських, селищних, сільських голів, а також депутатів обласної ради.

Ще однією важливою темою для обговорення стане вдосконалення законодавства щодо лісокористування та передачі частини лісових фондів з державної у комунальну власність ОТГ. Закарпаття – найбільш заліснена область України зі стратегічно важливим туристично-рекреаційним і оздоровчим напрямком регіонального та місцевого розвитку, а отже особливо потребує  законодавчого вдосконалення проблем лісокористування та формування лісів з комунальною формою власності у створених ОТГ.

Регіональна платформа відбудеться 27 лютого 2020 року у  залі засідань Закарпатської обласної ради (5 поверх) з 14:00 по 16:00, інформують у Закарпатському РВ АМУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Коронавірус: МОЗ надало рекомендації щодо проведення ритуальних обрядів в Україні

Read More →