Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Міжгірська, Пилипецька, Синевирська та Колочавська територіальні громади отримали фахові консультації від Закарпатського РВ АМУ

26.11.2020  /  0 Коментарів

Консультанти Закарпатського РВ АМУ продовжують проводити виїзні консультації для новоутворених територіальних громад Закарпаття. Сьогодні фахівці регіонального відділення побували у Міжгірській, Пилипецькій, Синевирській та Колочавській територіальних громадах.

На зустрічі виконавчий директор РВ Олег Лукша привітав представників зазначених громад з початком нового «децентралізованого» етапу у житті їхніх громад та побажав ефективної роботи на благо мешканців їх мешканців. Крім того, Олег Лукша презентував Практичний посібник, розроблений Асоціацією міст України, для  громад, у якому можна знайти все необхідне для організації ефективної роботи органів місцевого самоврядування, особливо тих, які функціонуватимуть у новому форматі.

Консультантка з бюджетних питань Юлія Траньович поділилася практичними рекомендаціями щодо формування фінансового підрозділу місцевої ради, а також розповіла про специфіку формування бюджету новостворених громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Незважаючи на COVID окремі місцеві бюджети Закарпаття суттєво збільшили свої надходження

Read More →