Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

«Маємо навчитися дякувати депутатові не за подачку, а за якісний законопроєкт в інтересах громад» – Олександр Слобожан

17.03.2021  /  0 Коментарів

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан розповів про проблему з розподілом коштів між Державним фондом регіонального розвитку та депутатською субвенцією соціально-економічного розвитку.

«Ось чому, питається, на ДФРР залишили всього 4,5 мільярда гривень? Якщо у країні не було грошей, то звідки з’явилися 7,5 мільярда на депутатську субвенцію соціально-економічного розвитку? І тут уже ми будемо вчитися виявляти принциповість. Коли в громаду приїжджає депутат, якого вона обрала, і каже, що   привіз їй 30 мільйонів гривень, — треба  знайти в собі сміливість сказати депутатові «спасибі» і послати  його  подалі з цими грішми. Бо ці 30 він узяв із тих 500 мільйонів, які забрали в цієї ж громади податками, внаслідок  чого недофінансовано медицину, освіту тощо» – пояснив Олександр Слобожан в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня».

За його словами, таким чином депутат пограбував також ДФРР, де громади з проєктами чесно виграли конкурси, а тепер не можуть добудувати об’єкти. Їх  вартість зростає з кожним місяцем, як і критика місцевої та  центральної влади. Тому депутатський соцеконом треба ліквідувати якнайшвидше і працювати з прозорим інструментом ДФРР.

«Ми маємо навчитися дякувати депутатові не за подачку, а за якісний законопроєкт в інтересах громад. Який дозволить місцевій владі зробити дорогу, зберегти будівлю  тощо. І люди починають це розуміти. Зокрема й частина думаючих депутатів. Ось коли вони допоможуть провести в залі 80% ПДФО для громад, ось це буде заслуга перед громадами» – підсумував пан Слобожан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Українські військові підтримують дерусифікацію на Закарпатті

Read More →