Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

КОРОТКИЙ КУРС – НАГАДУВАННЯ ДЛЯ ВЛАДИ В ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

28.06.2020  /  0 Коментарів

Україна відзначає 24-ту річницю прийняття Конституції. Передбачаючи бравурні промови та поздоровлення Президента України Володимира Олександровича Зеленського і його команди, хочу нагадати їм ті норми Основного Закону, які вони грубо порушують, зраджуючи інтереси українських громадян та країни.

Представникам влади, які ігнорують норми Конституції України і намагаються поставити їх на службу своїм вузькополітичним інтересам, слід пам’ятати:

Перше. Згідно зі статтею 1 Конституції « Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава» . Суверенна і незалежна нічого спільного не має з зовнішнім управлінням, яке стало державною політикою як попередньої, так і нинішньої влади. Демократична і правова держава – це та, в якій монополія на силу належить обраній народом владі, а не розділилася між націонал-радикалами і «бродячим активістами», в якій права і свободи громадян надійно захищаються і гарантовані владою. Соціальне – це перетворення бідної країни в успішну, а не в злиденну.

Друге. Проведена владою політика насильницької українізації, антиконституційна і дискримінаційна . Вона порушує права мільйонів українських громадян, оскільки суперечить частині третій статті 10 Основного Закону: «В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України» .

Третє. Президенту України і численній раті «слуг народних», які намагаються переглянути соціальні стандарти, скасувати пільги і перетворити українців на безправних рабів, треба знати, що згідно з частинами другою і третьою статті 22 Основного Закону «конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані». Крім того, «при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод ».

Четверте. Команді Президента Володимира Олександровича Зеленського, поглиблювати і посилювати політику тарифного геноциду, підвищення цін, введення ринкових тарифів, яка провокує зростання безробіття, слід вивчити статтю 48 Основного Закону , яка гарантує кожному громадянину « право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло ».

П’яте. «Реформаторам» від медицини Президента Володимира Олександровича Зеленського, які продовжують злочинну реформу Супрун зі знищення системи охорони здоров’я в Україні, нагадую норми частини 3 статті 49 Конституції : « Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена . Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності » .

Шосте. «Слугам Народу» необхідно засвоїти, що виключно Український народ, який є єдиним джерелом влади, здійснює її безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Про це свідчить стаття 5 Конституції України.

І сьомий. Президенту Володимиру Олександровичу Зеленському та «новим обличчям» у владі, вирощеним в трускавецькому «Rixos» і / або на соросівських грантах, слід вивчити напам’ять частину другу статті 68 Конституції України: «Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності». Нагадую: Конституція – це Основний Закон .

Адже рано чи пізно нинішнім представниками влади (і за сумісництвом слугам Сороса, МВФ та іншим міжнародним лихварям) доведеться відповісти за всі ті злочинні «реформи», які вони проводять на догоду західним господарям.

Упевнений, «шановні» панове, що знаходяться при владі, що при ретельному, вдумливому вивченні Основного Закону ви зможете зробити для себе масу нових відкриттів. Але це вже зовсім інша історія, і ми до неї обов’язково повернемося.

Зі святом, дорогі українці !!! Захистимо нашу Конституцію від зловживань влади. Захистимо наше право на гідне і успішне ЖИТТЯ!

Віктор Медведчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Закарпатті депутата-браконєра можуть призначити заступником директора в ДП “Ясінянське ЛМГ”

Read More →