Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Берегово та Мукачево аутсайдери з виконання місцевих бюджетів

04.07.2019  /  0 Коментарів

Виконання місцевих бюджетів Закарпаття: лідери – Ужгород, Тячівщина і Виноградівщина, аутсайдери – ОТГ, Берегово та Мукачево

За перше півріччя 2019 року місцеві бюджети Закарпатської області виконали планові показники доходів загального фонду в середньому на 105,3 відсотків. Лідери перевиконання – м. Ужгород, який отримав 23,2 мільйони гривень понад план, Тячівський район (додаткові 15,3 мільйонів гривень), Виноградівський район (додаткові 13,7 мільйонів гривень).

Також примножили районні бюджети Тячівська об’єднана територіальна громада (ОТГ) та Рахівський район, отримавши додатково 11,5 та 9,7 мільйонів гривень відповідно.

Аутсайдерами виконання бюджетів по Закарпаттю є Баранинська ОТГ (перевиконання всього на 19,2 тис. грн.), Вільховецька ОТГ (перевиконання на 95,2 тис. грн.), м. Берегово (446,9 тис. грн. понад план), м. Мукачево (521,7 тис. грн. понад план) та Полянська ОТГ (806,7 тис. грн. понад план).

Обласний бюджет перевиконаний на 896,8 тис. грн., що у відсотковому відношенні становить 100,2. Таким чином вільних залишків, які утворюються від перевиконання мінімум на 5 відсотків загального фонду, за результатами першого півріччя в обласному бюджеті не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Закликав не дотримуватись карантину: настоятель Києво-Печерської лаври Павло у важкому стані через коронавірус

Read More →