Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Економіка  >  Новина

АМУ звернулася до народних депутатів з проханням відкликати антидецентралізаційні правки до 3614

03.09.2020  /  0 Коментарів

15 липня 2020 року Верховна Рада України на засіданні прийняла за основу проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи” №3614 від 09.06.2020, розроблений за участі Асоціації міст України спільно з групою народних депутатів (З.Андрійовичем, Г.Третьяковою та ін.).

Законопроєкт №3614 вже готується до другого читання. Народні депутати подали ряд правок до законопроєкту, окремі з яких спрямовані на погіршення фінансової спроможності місцевого самоврядування та є антидецентралізаційними, суперечать Конституції України, а також порушують положення Європейської хартії місцевого самоврядування.

Асоціація міст України звертає увагу на необхідності відкликання таких правок до законопроєкту №3614

Асоціація міст України, захищаючи інтереси місцевого самоврядування, звертається до народних депутатів Безгіна В.Ю., Васильченко Г.І. та Тістика Р.Я. з проханням не наполягти на врахуванні окремих поданих ними правок до законопроєкту №3614, які зменшують доходи бюджетів місцевого самоврядування, звужують фінансову самостійність громад та централізують бюджетну систему.

Аналітичний центр АМУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Чому Закарпаття знову має стати українським центром Карпатського Єврорегіону?

Read More →