Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  2020  >  Листопад
Свіже

Міжгірська, Пилипецька, Синевирська та Колочавська територіальні громади отримали фахові консультації від Закарпатського РВ АМУ

26.11.2020  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Консультанти Закарпатського РВ АМУ продовжують проводити виїзні консультації для новоутворених територіальних громад Закарпаття. Сьогодні фахівці регіонального відділення побували у Міжгірській, Пилипецькій, Синевирській та Колочавській територіальних громадах.

Свіже

Команда консультантів Закарпатського РВ АМУ провела виїзні консультації у новоутворених територіальних громадах Хустщини

26.11.2020  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

В рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) фахівці Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України продовжують проводити виїзні консультації у новоутворених закарпатських громадах та надавати методичну підтримку для їх успішного старту в оновленому форматі.

Свіже

У Виноградівській та Вилоцькій територіальних громадах готуються до життя у «децентралізованому» форматі

24.11.2020  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Консультанти Закарпатського РВ АМУ провели виїзні консультації у територіальних громадах Виноградова та Вилока. Тут активно та насичено готуються до життя у новому та поки незвичному для цих громад «децентралізованому» форматі – не тільки з оновленими органами місцевого самоврядування, а й з новими ресурсами та повноваженнями.

Свіже

Закарпатським громадам представили Практичний посібник для організації роботи органів місцевого самоврядування

23.11.2020  /  Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Після місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року на новій територіальній основі, важливим завданням є формування органів місцевого самоврядування територіальних громад та забезпечення безперервного функціонування місцевого самоврядування в процесі реорганізації представницьких та виконавчих органів.

Свіже

З місцевих бюджетів на боротьбу з COVID-19 витрачено 4 млрд грн

19.11.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

Як повідомляє Міністерство фінансів України, станом на 6 листопада 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 уже витрачено 39 млрд грн або 59% виділених коштів. З них на охорону здоров’я використано 6,6 млрд грн з 16,3 млрд грн передбачених коштів (або 40% коштів).

Свіже

ВРУ ухвалила закон, який сприяє реорганізації місцевих рад після виборів

17.11.2020  /  Новини, Україна  /  0 Коментарів

17 листопада Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому  законопроєкт  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій». «За» проголосував 301 парламентар.

Свіже

Консультанти Закарпатського РВ АМУ провели перші виїзні консультації у новостворених територіальних громадах Закарпаття

12.11.2020  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

    У закарпатських територіальних громадах триває підготовка до перших сесій новообраних місцевих рад. По особливому цей процес відбувається у новоутворених територіальних громадах, яким тільки належить відчути переваги так званої децентралізаційної реформи – об’єднання з сусідніми громадами,  перехід на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, набуття нових джерел фінансування місцевого бюджету, нових повноважень, а разом […]

Свіже

Закарпатське РВ АМУ провело онлайн-практикум із застосування законодавства для новостворених територіальних громад краю

10.11.2020  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

10 листопада 2020 року в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело вже третій онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: “Нормативно-правове регулювання створення та організації діяльності територіальної громади: набуття повноважень депутатів ради та голови. Реорганізація сільських рад, які увійшли до територіальної громади”.

Свіже

Закарпатське РВ АМУ проведе черговий онлайн-практикум для органів місцевого самоврядування

07.11.2020  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

У рамках проєкту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” (ПУЛЬС) Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України проводить онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Нормативно-правове регулювання створення та організації діяльності територіальної громади: набуття повноважень депутатів ради та голови. Реорганізація сільських рад, які увійшли до територіальної громади».

Свіже

Місцеві бюджети закарпатських громад можуть втратити близько 130 млн. грн.

07.11.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Асоціація міст України стурбована черговою законодавчою ініціативою, що порушує принципи податкового законодавства. Насамперед це стосується недопущення звільнення від сплати земельного податку окремих суб’єктів господарювання, зокрема АТ «Укрзалізниця».