Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  2019  >  Червень  >  27
Свіже

Тепер Ужгород можна пізнавати через театралізовані квест-екскурсії

27.06.2019  /  Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

22 локації, 20 учасників, 17 членів команди, 4 години і 100% важливої інформації про історію та архітектуру міста — такими цифрами можна описати першу театралізовану квест-екскурсію “Таємниці старовинного Ужгорода”. Проект з такою назвою реалізовують активісти ГО “Щасливі діти”.

Свіже

В Ужгороді обговорили концепцію нового Податкового Кодексу Розвитку

27.06.2019  /  Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Керівництво Головного управління ДФС у Закарпатській області в’язало участь у круглому  столі на якому оговорювали проект Податкового кодексу розвитку та Концепції доктрини економічної безпеки України. Представляла документ Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України».

Свіже

Новий квест для закарпатців: заCHECK-INся з нацгвардійцем

27.06.2019  /  Анонси  /  0 Коментарів

Отримати незабутній день разом з гвардійцями, навчитись надавати домедичну допомогу, скуштувати військової каші, навчитись безшумно пересуватись, розбирати та збирати зброю стало ще простіше. У Рівному, Ужгороді та Тернополі стартує челендж «заCHECK–INся з нацгвардійцем».

Свіже

Роберт Горват домігся введення заборони на імпорт автомобілів із Росії

27.06.2019  /  Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Кабінет Міністрів України у середу, 26 червня, вніс зміни до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації. Зокрема, з ініціативи народних депутатів Роберта Горвата, Валерія Лунченка та Василя Петьовки, уряд заборонив ввозити на територію України транспортні засоби: трактори, автобуси, легкові, вантажні та спеціалізовані автомобілі, мотоцикли.